';
Historia rozegranych meczów
Wybierz drużynę:
Poprzedni mecz
0000-00-00 (00:00)
Gwiazda Bukowiec    
vs.
Start II Warlubie
Gwiazda BukowiecStart II Warlubie
-
:
-
Następny mecz
2015-08-08 (17:00)
Kujawianka Izbica Kujawska    
vs.
Start Warlubie
Kujawianka Izbica KujawskaStart Warlubie
-
:
-
Historia rozegranych meczów
Pozostałe drużyny:
Najlepsi strzelcy zespołu Start Warlubie III liga:

UTWORZONO: wczoraj godzina: 21:39
Trener Dariusz Wójcik w kilku słowach o meczu BAŁTYK Gdynia - START Warlubie.
wiadomość
Zapraszamy do obejrzenia wywiadu jaki udzielił trener Dariusz Wójcik dla Pomorska TV po meczu z Bałtykiem Gdynia gospodarzem spotkania...

UTWORZONO: 29.07.2015
Ostatni sprawdzian przed ligą.
wiadomość
W najbliższą sobotę tj. 01.08.2015 w ostatnim sprawdzianie przed sezonem startowcy zmierzą się z drużyną Bałtyku Gdynia. Bałtyk rep...

UTWORZONO: 12.07.2015
Mecze sparingowe przed sezonem 2015-16
wiadomość
8 sierpnia br. to dzień rozpoczęcia walki o cenne ligowe punkty, tym bardziej,  że poprzeczka reorganizacyjna III ligi została bardzo w...

UTWORZONO: 08.07.2015
Wysokie miejsca w tabelach rozgrywek drużyn młodzieżowych sezon 2014-2015
wiadomość
W dobiegły końca rozgrywki młodzieżowych drużyn Startu Warlubie.  Przypomnijmy ,że na ligowych boiskach walczyły trzy grupy młodzie...

UTWORZONO: 08.06.2015
START WARLUBIE ZAPRASZA
wiadomość
Zapraszamy zawodników piłki nożnej do wstąpienia w szeregi klubu START Warlubie,  którego  drużyna  seniorów  zajęła 5 miejsce ...

UTWORZONO: 30.04.2015
Ważna bramka i radość w zespole.
wiadomość
Tabela Ligowa (poprzedni sezon) Start Warlubie III liga
1  Warta Poznań76p.
2  Sokół Kleczew68p.
3  Lech II Poznań60p.
4  Polonia Środa Wielkopolska59p.
5  Start Warlubie56p.
6  Nielba Wągrowiec55p.
7  Centra Ostrów Wielkopolski55p.
8  Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski54p.
9  Sparta Brodnica52p.
10  Jarota Jarocin52p.
11  Wda Świecie52p.
12  Unia Swarzędz43p.
13  Victoria Września42p.
14  Pogoń Mogilno39p.
15  Unia Solec Kujawski32p.
16  Tarnovia Tarnowo Podgórne27p.
17  Chełminianka Chełmno20p.
18  Włocłavia Włocławek8p.
Start TV
START Warlubie - UNIA Solec Kujawski r.jesienna 2014-15
START Warlubie - LECH II Poznań runda jesienna sez.2014-15
Chełminianka Chełmno-Start Warlubie
<== Więcej filmów
Wyniki ostatniej kolejki:
Numer Kolejki - 1
2015-08-08
(17:00:00)
Centra Ostrów Wielkopolski - : -Pelikan Niechanowo  
2015-08-08
(17:00:00)
Kujawianka Izbica Kujawska - : -Start Warlubie  
2015-08-08
(16:00:00)
Polonia Środa Wielkopolska - : -Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
2015-08-08
(16:00:00)
Elana Toruń - : -Warta Poznań  
2015-08-08
(13:00:00)
Lech II Poznań - : -Sparta Brodnica  
2015-08-08
(19:25:00)
KKS 1925 Kalisz - : -Jarota Jarocin  
2015-08-12
(17:00:00)
Unia Swarzędz - : -Nielba Wągrowiec  
2015-08-08
(17:00:00)
Sokół Kleczew - : -Wda Świecie  
Numer Kolejki - 2
2015-08-15
(17:00:00)
Centra Ostrów Wielkopolski - : -Sokół Kleczew  
2015-08-15
(17:00:00)
Wda Świecie - : -Unia Swarzędz  
2015-08-15
(17:00:00)
Nielba Wągrowiec - : -KKS 1925 Kalisz  
2015-08-15
(17:00:00)
Jarota Jarocin - : -Lech II Poznań  
2015-08-15
(17:00:00)
Sparta Brodnica - : -Elana Toruń  
2015-08-15
(17:00:00)
Warta Poznań - : -Polonia Środa Wielkopolska  
2015-08-16
(15:00:00)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - : -Kujawianka Izbica Kujawska  
2015-08-16
(17:00:00)
Pelikan Niechanowo - : -Start Warlubie  
Numer Kolejki - 3
2015-08-22
(11:00:00)
Start Warlubie - : -Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
2015-08-22
(17:00:00)
Kujawianka Izbica Kujawska - : -Warta Poznań  
2015-08-22
(16:00:00)
Polonia Środa Wielkopolska - : -Sparta Brodnica  
2015-08-22
(17:00:00)
Elana Toruń - : -Jarota Jarocin  
2015-08-22
(12:00:00)
Lech II Poznań - : -Nielba Wągrowiec  
2015-08-22
(19:25:00)
KKS 1925 Kalisz - : -Wda Świecie  
2015-08-21
(18:00:00)
Unia Swarzędz - : -Centra Ostrów Wielkopolski  
2015-08-22
(17:00:00)
Sokół Kleczew - : -Pelikan Niechanowo  
Numer Kolejki - 4
2015-08-29
(17:00:00)
Sokół Kleczew - : -Unia Swarzędz  
2015-08-29
(17:00:00)
Centra Ostrów Wielkopolski - : -KKS 1925 Kalisz  
2015-08-29
(17:00:00)
Wda Świecie - : -Lech II Poznań  
2015-08-29
(17:00:00)
Nielba Wągrowiec - : -Elana Toruń  
2015-08-29
(17:00:00)
Jarota Jarocin - : -Polonia Środa Wielkopolska  
2015-08-29
(17:00:00)
Sparta Brodnica - : -Kujawianka Izbica Kujawska  
2015-08-29
(17:00:00)
Warta Poznań - : -Start Warlubie  
2015-08-30
(15:00:00)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - : -Pelikan Niechanowo  
Numer Kolejki - 5
2015-09-05
(15:00:00)
Centra Ostrów Wielkopolski - : -Warta Poznań  
2015-09-05
(16:00:00)
Start Warlubie - : -Sparta Brodnica  
2015-09-05
(17:00:00)
Kujawianka Izbica Kujawska - : -Jarota Jarocin  
2015-09-05
(16:00:00)
Polonia Środa Wielkopolska - : -Nielba Wągrowiec  
2015-09-05
(17:00:00)
Elana Toruń - : -Wda Świecie  
2015-09-05
(13:00:00)
Lech II Poznań - : -Centra Ostrów Wielkopolski  
2015-09-05
(18:00:00)
KKS 1925 Kalisz - : -Sokół Kleczew  
2015-09-05
(16:00:00)
Unia Swarzędz - : -Pelikan Niechanowo  
Numer Kolejki - 6
2015-09-12
(16:00:00)
Unia Swarzędz - : -KKS 1925 Kalisz  
2015-09-12
(17:00:00)
Sokół Kleczew - : -Lech II Poznań  
2015-09-12
(16:00:00)
Centra Ostrów Wielkopolski - : -Elana Toruń  
2015-09-12
(17:00:00)
Wda Świecie - : -Polonia Środa Wielkopolska  
2015-09-12
(14:00:00)
Nielba Wągrowiec - : -Kujawianka Izbica Kujawska  
2015-09-12
(17:00:00)
Jarota Jarocin - : -Start Warlubie  
2015-09-12
(17:00:00)
Sparta Brodnica - : -Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
2015-09-13
(15:00:00)
Pelikan Niechanowo - : -Warta Poznań  
Numer Kolejki - 7
2015-09-19
(17:00:00)
Warta Poznań - : -Sparta Brodnica  
2015-09-19
(18:00:00)
Jarota Jarocin - : -Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
2015-09-19
(16:00:00)
Start Warlubie - : -Nielba Wągrowiec  
2015-09-19
(16:00:00)
KKS 1925 Kalisz - : -Wda Świecie  
2015-09-19
(16:00:00)
Polonia Środa Wielkopolska - : -Centra Ostrów Wielkopolski  
2015-09-20
(16:00:00)
Elana Toruń - : -Sokół Kleczew  
2015-09-19
(12:00:00)
Lech II Poznań - : -Unia Swarzędz  
2015-09-19
(18:00:00)
KKS 1925 Kalisz - : -Pelikan Niechanowo  
Numer Kolejki - 8
2015-09-26
(18:00:00)
KKS 1925 Kalisz - : -Lech II Poznań  
2015-09-26
(16:00:00)
Unia Swarzędz - : -Elana Toruń  
2015-09-26
(16:00:00)
Sokół Kleczew - : -Polonia Środa Wielkopolska  
2015-09-26
(16:00:00)
Centra Ostrów Wielkopolski - : -Kujawianka Izbica Kujawska  
2015-09-26
(16:00:00)
Wda Świecie - : -Start Warlubie  
2015-09-26
(15:00:00)
Nielba Wągrowiec - : -Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
2015-09-26
(16:00:00)
Jarota Jarocin - : -Warta Poznań  
2015-09-27
(15:00:00)
Pelikan Niechanowo - : -Sparta Brodnica  
Numer Kolejki - 9
2015-10-03
(15:00:00)
Sparta Brodnica - : -Jarota Jarocin  
2015-10-03
(16:00:00)
Warta Poznań - : -Nielba Wągrowiec  
2015-10-04
(15:00:00)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - : -Wda Świecie  
2015-10-03
(15:00:00)
Start Warlubie - : -Centra Ostrów Wielkopolski  
2015-10-03
(15:00:00)
Kujawianka Izbica Kujawska - : -Sokół Kleczew  
2015-10-03
(16:00:00)
Polonia Środa Wielkopolska - : -Unia Swarzędz  
2015-10-03
(16:00:00)
Elana Toruń - : -KKS 1925 Kalisz  
2015-10-03
(13:00:00)
Lech II Poznań - : -Pelikan Niechanowo  
Numer Kolejki - 10
2015-10-10
(13:00:00)
Lech II Poznań - : -Elana Toruń  
2015-10-10
(18:00:00)
KKS 1925 Kalisz - : -Polonia Środa Wielkopolska  
2015-10-10
(15:00:00)
Unia Swarzędz - : -Kujawianka Izbica Kujawska  
2015-10-10
(15:00:00)
Sokół Kleczew - : -Start Warlubie  
2015-10-10
(11:00:00)
Centra Ostrów Wielkopolski - : -Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
2015-10-10
(15:00:00)
Wda Świecie - : -Warta Poznań  
2015-10-10
(15:00:00)
Nielba Wągrowiec - : -Sparta Brodnica  
2015-10-11
(15:00:00)
Pelikan Niechanowo - : -Jarota Jarocin  
Numer Kolejki - 11
2015-10-17
(15:00:00)
Jarota Jarocin - : -Nielba Wągrowiec  
2015-10-17
(15:00:00)
Sparta Brodnica - : -Wda Świecie  
2015-10-17
(15:00:00)
Warta Poznań - : -Centra Ostrów Wielkopolski  
2015-10-18
(00:00:15)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - : -Sokół Kleczew  
2015-10-17
(15:00:00)
Start Warlubie - : -Unia Swarzędz  
2015-10-17
(15:00:00)
Kujawianka Izbica Kujawska - : -KKS 1925 Kalisz  
2015-10-17
(15:00:00)
Polonia Środa Wielkopolska - : -Lech II Poznań  
2015-10-17
(15:00:00)
Elana Toruń - : -Pelikan Niechanowo  
Numer Kolejki - 12
2015-10-24
(15:00:00)
Elana Toruń - : -Polonia Środa Wielkopolska  
2015-10-24
(13:00:00)
Lech II Poznań - : -Kujawianka Izbica Kujawska  
2015-10-24
(00:00:18)
KKS 1925 Kalisz - : -Start Warlubie  
2015-10-24
(15:00:00)
Unia Swarzędz - : -Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
2015-10-24
(14:00:00)
Sokół Kleczew - : -Warta Poznań  
2015-10-24
(14:00:00)
Centra Ostrów Wielkopolski - : -Sparta Brodnica  
2015-10-24
(15:00:00)
Wda Świecie - : -Jarota Jarocin  
2015-10-24
(00:00:15)
Pelikan Niechanowo - : -Nielba Wągrowiec  
Numer Kolejki - 13
2015-10-31
(14:00:00)
Nielba Wągrowiec - : -Wda Świecie  
2015-10-31
(14:00:00)
Jarota Jarocin - : -Centra Ostrów Wielkopolski  
2015-10-31
(00:00:14)
Sparta Brodnica - : -Sokół Kleczew  
2015-10-31
(14:00:00)
Warta Poznań - : -Unia Swarzędz  
2015-10-31
(13:00:00)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - : -KKS 1925 Kalisz  
2015-10-31
(14:00:00)
Start Warlubie - : -Lech II Poznań  
2015-10-31
(14:00:00)
Kujawianka Izbica Kujawska - : -Elana Toruń  
2015-10-31
(15:00:00)
Polonia Środa Wielkopolska - : -Pelikan Niechanowo  
Numer Kolejki - 14
2015-11-07
(13:00:00)
Polonia Środa Wielkopolska - : -Kujawianka Izbica Kujawska  
2015-11-07
(14:00:00)
Elana Toruń - : -Start Warlubie  
2015-11-07
(13:00:00)
Lech II Poznań - : -Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
2015-11-07
(18:00:00)
KKS 1925 Kalisz - : -Warta Poznań  
2015-11-07
(14:00:00)
Unia Swarzędz - : -Sparta Brodnica  
2015-11-07
(13:30:00)
Sokół Kleczew - : -Jarota Jarocin  
2015-11-07
(13:00:00)
Centra Ostrów Wielkopolski - : -Nielba Wągrowiec  
2015-11-07
(14:00:00)
Pelikan Niechanowo - : -Wda Świecie  
Numer Kolejki - 15
2015-11-11
(14:00:00)
Wda Świecie - : -Centra Ostrów Wielkopolski  
2015-11-11
(14:00:00)
Nielba Wągrowiec - : -Sokół Kleczew  
2015-11-11
(13:30:00)
Jarota Jarocin - : -Unia Swarzędz  
2015-11-11
(13:00:00)
Sparta Brodnica - : -KKS 1925 Kalisz  
2015-11-11
(14:00:00)
Warta Poznań - : -Lech II Poznań  
2015-11-11
(13:00:00)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - : -Elana Toruń  
2015-11-11
(13:00:00)
Start Warlubie - : -Polonia Środa Wielkopolska  
2015-11-11
(13:00:00)
Kujawianka Izbica Kujawska - : -Pelikan Niechanowo  
Numer Kolejki - 16
2015-11-15
(13:00:00)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - : -Polonia Środa Wielkopolska  
2015-11-14
(14:00:00)
Warta Poznań - : -Elana Toruń  
2015-11-14
(12:00:00)
Sparta Brodnica - : -Lech II Poznań  
2015-11-14
(13:30:00)
Jarota Jarocin - : -KKS 1925 Kalisz  
2015-11-14
(14:00:00)
Nielba Wągrowiec - : -Unia Swarzędz  
2015-11-14
(14:00:00)
Wda Świecie - : -Sokół Kleczew  
2015-11-15
(13:30:00)
Pelikan Niechanowo - : -Centra Ostrów Wielkopolski  
2015-11-14
(13:00:00)
Start Warlubie - : -Kujawianka Izbica Kujawska  
Mecze następnej kolejki:
Numer Kolejki - 1
2015-08-08
(17:00:00)
Centra Ostrów Wielkopolski - : -Pelikan Niechanowo  
2015-08-08
(17:00:00)
Sokół Kleczew - : -Wda Świecie  
2015-08-12
(17:00:00)
Unia Swarzędz - : -Nielba Wągrowiec  
2015-08-08
(19:25:00)
KKS 1925 Kalisz - : -Jarota Jarocin  
2015-08-08
(13:00:00)
Lech II Poznań - : -Sparta Brodnica  
2015-08-08
(16:00:00)
Elana Toruń - : -Warta Poznań  
2015-08-08
(16:00:00)
Polonia Środa Wielkopolska - : -Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
2015-08-08
(17:00:00)
Kujawianka Izbica Kujawska - : -Start Warlubie  
liczniklicznikliczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik

Valid XHTML 1.1

GLZS Start Warlubie, Wszystkie Prawa Zastrzeżone, (2013)