';
Poprzedni mecz
2018-11-10 (12:00)
Start Warlubie    
vs.
Fala Świekatowo
Start WarlubieFala Świekatowo
25' Bojanowski
1
:
3
Poprzedni mecz
2018-11-10 (12:00)
Start Warlubie    
vs.
Fala Świekatowo
Start WarlubieFala Świekatowo
25' Bojanowski
1
:
3
Zamknij Historie Rozegranych Meczów
Następny mecz
2018-11-18 (11:00)
Grom Osie    
vs.
Start Warlubie
Grom OsieStart Warlubie
-
:
-
Następny mecz
2018-11-18 (11:00)
Grom Osie    
vs.
Start Warlubie
Grom OsieStart Warlubie
-
:
-
Najlepsi strzelcy zespołu A Klasa: Dawid Klimek 5 bramek Marcin Wanat 2 bramki Patryk Bojanowski 2 bramki Nikodem Ceyer 2 bramki Mateusz Bujanowski 2 bramki Patryk Klimek 1 bramka Kamil Fandrejewski 1 bramka
Gmina Warlubie GZELLA JAGR Rodtrans MarzBud JarDrew Wikło ŻANA Hotel RAD Dom Weselny ANNA SGB Bank Spółdzielczy w Nowem PHU Smiger Chłodnia Składowa Mirosław Cybula ELEKTRO-INSTAL  Zdzisław Cybula MARPAW ATI PBHT ATOS Zdzisław Cichoracki FHU Auto-Mix Grzegorz Dereszewski

Kolejny sportowy weekend w drodze po sportowy sukces naszych zespołów.

Najbliższe mecze z udziałem drużyn START WARLUBIE, na które serdecznie zapraszamy.


 Jutro godz. 16.00 TRAMPKARZ START zagra o prymat z liderujacą WDĄ Świecie. Wda w  meczu rundy jesiennej uzyskała rezultat 3:1. Kolejny mecz naszych podopiecznych 14 maja w niedzielę o 14.00 z Gromem Osie.

Tabela rozgrywek ligi: BYDGOSZCZ: C1 TRAMPKARZ GRUPA 2

SEZON 2016/2017

    Razem U siebie Na wyjeździe Mecze bezpośrednie
Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Zw. Rem. Po. Bramki Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki
1 Wda II Świecie 13 39 13 0 0 94:6 6 0 0 37:3 7 0 0 57:3 1 3 1 0 0 3:1
2 Start Warlubie 14 39 13 0 1 84:21 7 0 0 34:7 6 0 1 50:14 1 0 0 0 1 1:3
3 Victoria Niemcz 15 27 9 0 6 58:38 5 0 3 30:17 4 0 3 28:21 2 3 1 0 1 5:3
4 Grom Osie 15 27 9 0 6 40:31 6 0 1 21:6 3 0 5 19:25 2 3 1 0 1 3:5
5 Victoria Śliwice 15 26 8 2 5 57:34 3 1 4 30:21 5 1 1 27:13            
6 GLKS Anmar Osielsko 15 25 8 1 6 74:32 4 0 3 36:21 4 1 3 38:11            
7 GLKS Dobrcz 16 21 6 3 7 32:32 3 3 2 18:15 3 0 5 14:17            
8 Gryf Cekcyn 15 15 5 0 10 37:64 4 0 3 25:26 1 0 7 12:38            
9 LKS Dąbrowa Chełmińska 15 10 3 1 11 35:78 2 0 6 23:33 1 1 5 12:45 2 3 1 0 1 8:7
10 Sparta Przysiersk 15 10 3 1 11 26:73 2 0 6 12:34 1 1 5 14:39 2 3 1 0 1 7:8
11 Tartak Wudzyn 16 3 1 0 15 10:138 1 0 7 8:90 0 0 8 2:48  


MŁODZIK START Warlubie najbardziej bramkostrzelna drużyna zdobywajaca statystycznie 7,5 bramki na mecz. Zaprasza na kolejny festiwal goli, który odbedzie się 14 maja w niedzielę na naszym stadionie. Tego dnia zagra ze SPARTĄ Przysiersk pierwszy gwizdek sędziego punktualnie o godz. 11.00.

Tabela rozgrywek ligi: BYDGOSZCZ: D1 MŁODZIK GRUPA 2

SEZON 2016/2017

    Razem U siebie Na wyjeździe Mecze bezpośrednie
Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Zw. Rem. Po. Bramki Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki
1 Start Warlubie 12 34 11 1 0 91:21 6 1 0 55:10 5 0 0 36:11            
2 UKS Fala Świekatowo 12 29 9 2 1 61:8 5 1 1 34:4 4 1 0 27:4            
3 Grom Osie 12 27 9 0 3 50:20 7 0 0 39:7 2 0 3 11:13            
4 Sparta Przysiersk 12 19 6 1 5 39:39 1 0 4 14:25 5 1 1 25:14 4 6 2 0 2 15:6
5 Struga Drzycim 12 19 6 1 5 42:31 3 0 3 26:21 3 1 2 16:10 3 6 2 0 1 6:9
6 Wda II Świecie 12 19 6 1 5 38:32 3 1 1 22:13 3 0 4 16:19 3 3 1 0 2 5:11
7 AP Reissa Śliwice 12 13 4 1 7 29:43 2 1 3 17:12 2 0 4 12:31            
8 Gryf Cekcyn 12 10 3 1 8 21:55 3 0 4 18:20 0 1 4 3:35            
9 Wisła Nowe 12 6 2 0 10 14:50 1 0 3 4:8 1 0 7 10:42            
10 Tor Laskowice 12 0 0 0 12 9:95 0 0 6 3:42 0 0 6 6:53


ORLICY START 11 maja czwartek udadzą się do Fordonu na turniej organizowany przez BUDOWLANY KS Bydgoszcz pierwszy mecz o godz. 17.30

Natomiast senior IV LIGA START Warlubie u siebie podejmować będzie w sobotę 13 maja o godz. 16.00 zajmującą drugą pozycję w zestawieniu drużyn Kujawiankę Izbica Kujawska.

Zapraszamy serdecznie.

Z Tobą więcej i dużo więcej sportowej radości. !!!

herb klubu Tabela Ligowa A Klasa
1  Krajna Sępólno Krajeńskie31p.
2  Wda II/Tor Świecie28p.
3  Fala Świekatowo27p.
4  Rawys Raciąż25p.
5  Tucholanka Tuchola21p.
6  Kamionka Kamień Krajeński18p.
7  LKS Dąbrowa Chełmińska17p.
8  Victoria Niemcz15p.
9  GLKS Dobrcz13p.
10  Victoria Koronowo13p.
11  Start Warlubie12p.
12  GLKS Osielsko Żołędowo12p.
13  Dąb Potulice6p.
14  Grom Osie3p.
herb klubu Wyniki ostatniej kolejki:
Numer Kolejki - 13
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Niemcz 2 : 0GLKS Osielsko Żołędowo  
0000-00-00
(00:00:00)
Wda II/Tor Świecie 1 : 0Rawys Raciąż  
2018-11-10
(12:00:00)
Start Warlubie 1 : 3Fala Świekatowo  
0000-00-00
(00:00:00)
GLKS Dobrcz 4 : 2Grom Osie  
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Koronowo 2 : 1LKS Dąbrowa Chełmińska  
0000-00-00
(00:00:00)
Krajna Sępólno Krajeńskie 2 : 0Tucholanka Tuchola  
0000-00-00
(00:00:00)
Kamionka Kamień Krajeński 2 : 0Dąb Potulice  
herb klubu Mecze następnej kolejki:
Start TV
START Warlubie - UNIA Solec Kujawski r.jesienna 2014-15
START Warlubie - LECH II Poznań runda jesienna sez.2014-15
Chełminianka Chełmno-Start Warlubie
<== Więcej filmów
liczniklicznikliczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik
GLZS Start Warlubie, Wszystkie Prawa Zastrzeżone, (2013)