';
Poprzedni mecz
2018-11-18 (11:00)
Grom Osie    
vs.
Start Warlubie
Grom OsieStart Warlubie
6
:
3
70' Borolewski
65' Wanat
40' Wanat
Poprzedni mecz
2018-11-18 (11:00)
Grom Osie    
vs.
Start Warlubie
Grom OsieStart Warlubie
6
:
3
70' Borolewski
65' Wanat
40' Wanat
Zamknij Historie Rozegranych Meczów
Najlepsi strzelcy zespołu A Klasa: Dawid Klimek 5 bramek Marcin Wanat 4 bramki Patryk Bojanowski 2 bramki Nikodem Ceyer 2 bramki Mateusz Bujanowski 2 bramki Mateusz Borolewski 1 bramka Patryk Klimek 1 bramka Kamil Fandrejewski 1 bramka
Gmina Warlubie GZELLA JAGR Rodtrans MarzBud JarDrew Wikło ŻANA Hotel RAD Dom Weselny ANNA SGB Bank Spółdzielczy w Nowem PHU Smiger Chłodnia Składowa Mirosław Cybula ELEKTRO-INSTAL  Zdzisław Cybula MARPAW ATI PBHT ATOS Zdzisław Cichoracki FHU Auto-Mix Grzegorz Dereszewski

Wygrana w sparingu

W minioną sobotę podopieczni trenera Krzysztofa Jabłońskiego pokonali Grudziądzką Stal 2:0 (0:0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Kuba Binerowski oraz Kamil Fandrejewski.


Start Warlubie – Stal Grudziądz 2:0 (0:0)
Bramki: Kuba Binerowski 63, Kamil Fandrejewski 65

Daniel Osiecki (Kacper Woliński 65) – Jędrzej Chyła (Jakub Dreszler 46), Tomasz Adamczyk, Mateusz Bujanowski (Jakub Zych 60), zawodnik testowany (Kamil Fandrejewski 60), zawodnik testowany (Kamil Megger 70), Patryk Klimek, Michał Zarembski, Dawid Duma, Kuba Binerowski (Patryk Bojanowski 75), Bartosz Fafiński (Szymon Barszczewski 46)

herb klubu Tabela Ligowa A Klasa
1  Krajna Sępólno Krajeńskie34p.
2  Wda II/Tor Świecie31p.
3  Fala Świekatowo30p.
4  Rawys Raciąż25p.
5  Tucholanka Tuchola21p.
6  Kamionka Kamień Krajeński21p.
7  Victoria Niemcz18p.
8  LKS Dąbrowa Chełmińska17p.
9  GLKS Dobrcz16p.
10  Victoria Koronowo16p.
11  GLKS Osielsko Żołędowo12p.
12  Start Warlubie12p.
13  Dąb Potulice6p.
14  Grom Osie6p.
herb klubu Wyniki ostatniej kolejki:
Numer Kolejki - 13
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Niemcz 2 : 0GLKS Osielsko Żołędowo  
0000-00-00
(00:00:00)
Wda II/Tor Świecie 1 : 0Rawys Raciąż  
2018-11-10
(12:00:00)
Start Warlubie 1 : 3Fala Świekatowo  
0000-00-00
(00:00:00)
GLKS Dobrcz 4 : 2Grom Osie  
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Koronowo 2 : 1LKS Dąbrowa Chełmińska  
0000-00-00
(00:00:00)
Krajna Sępólno Krajeńskie 2 : 0Tucholanka Tuchola  
0000-00-00
(00:00:00)
Kamionka Kamień Krajeński 2 : 0Dąb Potulice  
herb klubu Mecze następnej kolejki:
Start TV
START Warlubie - UNIA Solec Kujawski r.jesienna 2014-15
START Warlubie - LECH II Poznań runda jesienna sez.2014-15
Chełminianka Chełmno-Start Warlubie
<== Więcej filmów
liczniklicznikliczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik
GLZS Start Warlubie, Wszystkie Prawa Zastrzeżone, (2013)