';
Poprzedni mecz
2018-11-18 (11:00)
Grom Osie    
vs.
Start Warlubie
Grom OsieStart Warlubie
6
:
3
70' Borolewski
65' Wanat
40' Wanat
Poprzedni mecz
2018-11-18 (11:00)
Grom Osie    
vs.
Start Warlubie
Grom OsieStart Warlubie
6
:
3
70' Borolewski
65' Wanat
40' Wanat
Zamknij Historie Rozegranych Meczów
Najlepsi strzelcy zespołu A Klasa: Dawid Klimek 5 bramek Marcin Wanat 4 bramki Patryk Bojanowski 2 bramki Nikodem Ceyer 2 bramki Mateusz Bujanowski 2 bramki Mateusz Borolewski 1 bramka Patryk Klimek 1 bramka Kamil Fandrejewski 1 bramka
Gmina Warlubie GZELLA JAGR Rodtrans MarzBud JarDrew Wikło ŻANA Hotel RAD Dom Weselny ANNA SGB Bank Spółdzielczy w Nowem PHU Smiger Chłodnia Składowa Mirosław Cybula ELEKTRO-INSTAL  Zdzisław Cybula MARPAW ATI PBHT ATOS Zdzisław Cichoracki FHU Auto-Mix Grzegorz Dereszewski

Raport ze spotkań kontrolnych drużyn młodzieżowych

Orlicy:
Start Warlubie – Zryw Wielki Lubień 6:1
Bramki: Jakub Tober 4, Patryk Zajączkowski, Oskar Ciachorowski


Skład wyjściowy:
Prężyna – Kruszczyński, Kosikowski, Wiśniewski, Powalski, Wilkowski, Zajączkowski, Ciachorowski, Tober, Zwolicki


Młodzicy:
Wda Świecie – Start Warlubie 0:3
Bramki: Mateusz Malinowski, Amir Abdulaev, Dariusz Wójcik

Skład wyjściowy:

Pobutkiewicz- Wójcik, Menka, Woliński, Pająk – Faleńczyk, Malinowski, Skurtys, Abdulaev

Na zmiany wchodzili:
Badziong, Kowynia, Mielewski, Ellert, Dolewski


Juniorzy Młodsi:
Wda Świecie – Start Warlubie 2:2
Bramki: Lewandowski, Szyplewski


Woliński, Boguski, Malinowski, Kraiński, Fandrejewski, Lewandowski, Leczkowski, Megger, Szyplewski, Szwarc, Kędziora, Zieliński, Malej, a ponadto 5 zawodników testowanych

herb klubu Tabela Ligowa A Klasa
1  Krajna Sępólno Krajeńskie34p.
2  Wda II/Tor Świecie31p.
3  Fala Świekatowo30p.
4  Rawys Raciąż25p.
5  Tucholanka Tuchola21p.
6  Kamionka Kamień Krajeński21p.
7  Victoria Niemcz18p.
8  LKS Dąbrowa Chełmińska17p.
9  GLKS Dobrcz16p.
10  Victoria Koronowo16p.
11  GLKS Osielsko Żołędowo12p.
12  Start Warlubie12p.
13  Dąb Potulice6p.
14  Grom Osie6p.
herb klubu Wyniki ostatniej kolejki:
Numer Kolejki - 13
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Niemcz 2 : 0GLKS Osielsko Żołędowo  
0000-00-00
(00:00:00)
Wda II/Tor Świecie 1 : 0Rawys Raciąż  
2018-11-10
(12:00:00)
Start Warlubie 1 : 3Fala Świekatowo  
0000-00-00
(00:00:00)
GLKS Dobrcz 4 : 2Grom Osie  
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Koronowo 2 : 1LKS Dąbrowa Chełmińska  
0000-00-00
(00:00:00)
Krajna Sępólno Krajeńskie 2 : 0Tucholanka Tuchola  
0000-00-00
(00:00:00)
Kamionka Kamień Krajeński 2 : 0Dąb Potulice  
herb klubu Mecze następnej kolejki:
Start TV
START Warlubie - UNIA Solec Kujawski r.jesienna 2014-15
START Warlubie - LECH II Poznań runda jesienna sez.2014-15
Chełminianka Chełmno-Start Warlubie
<== Więcej filmów
liczniklicznikliczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik
GLZS Start Warlubie, Wszystkie Prawa Zastrzeżone, (2013)