';
Poprzedni mecz
2018-10-20 (14:00)
Tucholanka Tuchola    
vs.
Start Warlubie
Tucholanka TucholaStart Warlubie
-
:
-
Poprzedni mecz
2018-10-20 (14:00)
Tucholanka Tuchola    
vs.
Start Warlubie
Tucholanka TucholaStart Warlubie
-
:
-
Zamknij Historie Rozegranych Meczów
Najlepsi strzelcy zespołu A Klasa: Dawid Klimek 4 bramki Marcin Wanat 2 bramki Nikodem Ceyer 2 bramki Mateusz Bujanowski 1 bramka Kamil Fandrejewski 1 bramka Patryk Klimek 1 bramka
Gmina Warlubie GZELLA JAGR Rodtrans MarzBud JarDrew Wikło ŻANA Hotel RAD Dom Weselny ANNA SGB Bank Spółdzielczy w Nowem PHU Smiger Chłodnia Składowa Mirosław Cybula ELEKTRO-INSTAL  Zdzisław Cybula MARPAW ATI PBHT ATOS Zdzisław Cichoracki FHU Auto-Mix Grzegorz Dereszewski

Wygrana z Sokołem Radomin

Piłkarze Startu Warlubie zwyciężyli w ramach 32. Kolejki ligowej Sokoła Radomin 2:0 (0:0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Kuba Binerowski oraz Daniel Sławiński. Żółto-niebiescy awansowali na 8 miejsce w tabeli ligowej.



Start Warlubie – Sokół Radomin 2:0 (0:0)
Bramki: Kuba Binerowski 48, Daniel Sławiński 51




START:
Osiecki – Oblizajek, Chyła, Binerowski, Zarembski (Dramiński 70), Wanat (Fandrejewski 70), Dreszler, Sławiński (Lewandowski 80), Fafiński (Zych 80), Duma, Bujanowski



SOKÓŁ:
M. Szponikowski – D. Muchewicz, Grochocki, Czajkowski, K. Muchewicz, K.Marcinkowski (Filiński 46), K.Szponikowski, P. Marcinkowski, R.Piotrowski, P.Piotrowski 

herb klubu Tabela Ligowa A Klasa
1  Wda II/Tor Świecie24p.
2  Fala Świekatowo23p.
3  Krajna Sępólno Krajeńskie22p.
4  Rawys Raciąż16p.
5  Tucholanka Tuchola15p.
6  Victoria Niemcz15p.
7  LKS Dąbrowa Chełmińska13p.
8  GLKS Osielsko Żołędowo12p.
9  Kamionka Kamień Krajeński12p.
10  Start Warlubie9p.
11  GLKS Dobrcz9p.
12  Victoria Koronowo7p.
13  Dąb Potulice6p.
14  Grom Osie3p.
herb klubu Wyniki ostatniej kolejki:
Numer Kolejki - 9
0000-00-00
(00:00:00)
Fala Świekatowo 2 : 1GLKS Osielsko Żołędowo  
0000-00-00
(00:00:00)
Rawys Raciąż 5 : 4Grom Osie  
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Niemcz 2 : 1LKS Dąbrowa Chełmińska  
0000-00-00
(00:00:00)
Wda II/Tor Świecie 5 : 2Tucholanka Tuchola  
2018-10-13
(12:00:00)
Start Warlubie 5 : 1Dąb Potulice  
0000-00-00
(00:00:00)
GLKS Dobrcz 2 : 1Kamionka Kamień Krajeński  
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Koronowo 1 : 2Krajna Sępólno Krajeńskie  
herb klubu Mecze następnej kolejki:
Numer Kolejki - 10
0000-00-00
(00:00:00)
GLKS Osielsko Żołędowo - : -Krajna Sępólno Krajeńskie  
0000-00-00
(00:00:00)
Kamionka Kamień Krajeński - : -Victoria Koronowo  
0000-00-00
(00:00:00)
Dąb Potulice - : -GLKS Dobrcz  
2018-10-20
(14:00:00)
Tucholanka Tuchola - : -Start Warlubie  
0000-00-00
(00:00:00)
LKS Dąbrowa Chełmińska - : -Wda II/Tor Świecie  
0000-00-00
(00:00:00)
Grom Osie - : -Victoria Niemcz  
0000-00-00
(00:00:00)
Fala Świekatowo - : -Rawys Raciąż  
Start TV
START Warlubie - UNIA Solec Kujawski r.jesienna 2014-15
START Warlubie - LECH II Poznań runda jesienna sez.2014-15
Chełminianka Chełmno-Start Warlubie
<== Więcej filmów
liczniklicznikliczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik
GLZS Start Warlubie, Wszystkie Prawa Zastrzeżone, (2013)