';
Poprzedni mecz
2018-10-13 (12:00)
Start Warlubie    
vs.
Dąb Potulice
Start WarlubieDąb Potulice
82' Ceyer
67' Wanat
55' Klimek
30' Klimek
15' Wanat
5
:
1
Poprzedni mecz
2018-10-13 (12:00)
Start Warlubie    
vs.
Dąb Potulice
Start WarlubieDąb Potulice
82' Ceyer
67' Wanat
55' Klimek
30' Klimek
15' Wanat
5
:
1
Zamknij Historie Rozegranych Meczów
Następny mecz
2018-10-20 (14:00)
Tucholanka Tuchola    
vs.
Start Warlubie
Tucholanka TucholaStart Warlubie
-
:
-
Następny mecz
2018-10-20 (14:00)
Tucholanka Tuchola    
vs.
Start Warlubie
Tucholanka TucholaStart Warlubie
-
:
-
Najlepsi strzelcy zespołu A Klasa: Dawid Klimek 4 bramki Marcin Wanat 2 bramki Nikodem Ceyer 2 bramki Mateusz Bujanowski 1 bramka Kamil Fandrejewski 1 bramka Patryk Klimek 1 bramka
Gmina Warlubie GZELLA JAGR Rodtrans MarzBud JarDrew Wikło ŻANA Hotel RAD Dom Weselny ANNA SGB Bank Spółdzielczy w Nowem PHU Smiger Chłodnia Składowa Mirosław Cybula ELEKTRO-INSTAL  Zdzisław Cybula MARPAW ATI PBHT ATOS Zdzisław Cichoracki FHU Auto-Mix Grzegorz Dereszewski

Pary rundy wstępnej Pucharu Polski na szczeblu K-PZPN

Wydział Gier i Ewidencji K-PZPN w Bydgoszczy informuje, że przeprowadził losowanie rundy wstępnej rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu K-PZPN w sezonie 2018/2019 drużyn regionu bydgoskiego. Termin rozegrania meczów – 4/5 sierpnia 2018 r.

 

  1. Victoria Śliwice – Start Warlubie
     
  2. Grom Osie – Tucholanka Tuchola
  3. Zryw Wielki Lubień – Victoria Niemcz
  4. Fuks Wielowicz – Rawys CEO Raciąż
  5. SP Orzeł Bydgoszcz – Megamator Bydgoszcz
  6. Łokietek Wierzchucin Królewski – GLKS Osielsko
  7. LKS Dąbrowa Chełmińska – Victoria Koronowo
  8. Akademia Futbolu Brzoza – Victoria Kołaczkowo
  9. Kolorowi Krusza Zamkowa – Noteć Inowrocław
  10. Promień Szczepanowo – Legia Strzelce
  11. LZS Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia – Piast Kołodziejewo
  12. Znicz Rojewo – Zagłębie Piechcin
  13. Sparta Janowiec Wielkopolski – BOSiR Barcin
  14. Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie – Zootechnik Kołuda Wielka
  15. Burza Tribo Nowa Wieś Wielka – Spójnia Białe Błota
  16. GLKS Dobrcz – wolny los
herb klubu Tabela Ligowa A Klasa
1  Wda II/Tor Świecie24p.
2  Fala Świekatowo23p.
3  Krajna Sępólno Krajeńskie22p.
4  Rawys Raciąż16p.
5  Tucholanka Tuchola15p.
6  Victoria Niemcz15p.
7  LKS Dąbrowa Chełmińska13p.
8  GLKS Osielsko Żołędowo12p.
9  Kamionka Kamień Krajeński12p.
10  Start Warlubie9p.
11  GLKS Dobrcz9p.
12  Victoria Koronowo7p.
13  Dąb Potulice6p.
14  Grom Osie3p.
herb klubu Wyniki ostatniej kolejki:
Numer Kolejki - 9
0000-00-00
(00:00:00)
Fala Świekatowo 2 : 1GLKS Osielsko Żołędowo  
0000-00-00
(00:00:00)
Rawys Raciąż 5 : 4Grom Osie  
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Niemcz 2 : 1LKS Dąbrowa Chełmińska  
0000-00-00
(00:00:00)
Wda II/Tor Świecie 5 : 2Tucholanka Tuchola  
2018-10-13
(12:00:00)
Start Warlubie 5 : 1Dąb Potulice  
0000-00-00
(00:00:00)
GLKS Dobrcz 2 : 1Kamionka Kamień Krajeński  
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Koronowo 1 : 2Krajna Sępólno Krajeńskie  
herb klubu Mecze następnej kolejki:
Numer Kolejki - 10
0000-00-00
(00:00:00)
GLKS Osielsko Żołędowo - : -Krajna Sępólno Krajeńskie  
0000-00-00
(00:00:00)
Kamionka Kamień Krajeński - : -Victoria Koronowo  
0000-00-00
(00:00:00)
Dąb Potulice - : -GLKS Dobrcz  
2018-10-20
(14:00:00)
Tucholanka Tuchola - : -Start Warlubie  
0000-00-00
(00:00:00)
LKS Dąbrowa Chełmińska - : -Wda II/Tor Świecie  
0000-00-00
(00:00:00)
Grom Osie - : -Victoria Niemcz  
0000-00-00
(00:00:00)
Fala Świekatowo - : -Rawys Raciąż  
Start TV
START Warlubie - UNIA Solec Kujawski r.jesienna 2014-15
START Warlubie - LECH II Poznań runda jesienna sez.2014-15
Chełminianka Chełmno-Start Warlubie
<== Więcej filmów
liczniklicznikliczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik
GLZS Start Warlubie, Wszystkie Prawa Zastrzeżone, (2013)