';
Poprzedni mecz
2018-10-20 (14:00)
Tucholanka Tuchola    
vs.
Start Warlubie
Tucholanka TucholaStart Warlubie
-
:
-
Poprzedni mecz
2018-10-20 (14:00)
Tucholanka Tuchola    
vs.
Start Warlubie
Tucholanka TucholaStart Warlubie
-
:
-
Zamknij Historie Rozegranych Meczów
Najlepsi strzelcy zespołu A Klasa: Dawid Klimek 4 bramki Marcin Wanat 2 bramki Nikodem Ceyer 2 bramki Mateusz Bujanowski 1 bramka Kamil Fandrejewski 1 bramka Patryk Klimek 1 bramka
Gmina Warlubie GZELLA JAGR Rodtrans MarzBud JarDrew Wikło ŻANA Hotel RAD Dom Weselny ANNA SGB Bank Spółdzielczy w Nowem PHU Smiger Chłodnia Składowa Mirosław Cybula ELEKTRO-INSTAL  Zdzisław Cybula MARPAW ATI PBHT ATOS Zdzisław Cichoracki FHU Auto-Mix Grzegorz Dereszewski
Tabela ligowa: A Klasa
MiejsceNazwa druzynyPunktyMecze
rozegrane
WygranePrzegraneRemisyGole zdobyteGole stracone
1  Wda II/Tor Świecie249810259
2  Fala Świekatowo239702216
3  Krajna Sępólno Krajeńskie2297112611
4  Rawys Raciąż1695313029
5  Tucholanka Tuchola1595402216
6  Victoria Niemcz1595402019
7  LKS Dąbrowa Chełmińska1394411915
8  GLKS Osielsko Żołędowo1294501920
9  Kamionka Kamień Krajeński1294501217
10  Start Warlubie993601421
11  GLKS Dobrcz993601522
12  Victoria Koronowo792611619
13  Dąb Potulice692701730
14  Grom Osie391801537
Forma drużyny:
Legenda:
Mecz wygrany Remis Mecz przegrany
2018-10-13 kolejka 9
Dąb Potulice
5 : 1
15` Wanat
30` Klimek
55` Klimek
67` Wanat
82` Ceyer
2018-10-07 kolejka 8
Kamionka Kamień Krajeński
1 : 0
wyjazd
2018-09-29 kolejka 7
Krajna Sępólno Krajeńskie
2 : 4
25` Bujanowski
70` Ceyer
2018-09-22 kolejka 6
Victoria Koronowo
1 : 3
wyjazd
25` Klimek
35` Klimek
90` Klimek
2018-09-15 kolejka 5
GLKS Dobrcz
3 : 0
2018-09-08 kolejka 4
GLKS Osielsko Żołędowo
4 : 1
wyjazd
34` Fandrejewski
0000-00-00 kolejka 3
Wda II/Tor Świecie
1 : 0
wyjazd
2018-08-25 kolejka 2
Victoria Niemcz
0 : 6
2018-08-18 kolejka 1
Rawys Raciąż
3 : 0
wyjazd

Wcześniejsze mecze

herb klubu Tabela Ligowa A Klasa
1  Wda II/Tor Świecie24p.
2  Fala Świekatowo23p.
3  Krajna Sępólno Krajeńskie22p.
4  Rawys Raciąż16p.
5  Tucholanka Tuchola15p.
6  Victoria Niemcz15p.
7  LKS Dąbrowa Chełmińska13p.
8  GLKS Osielsko Żołędowo12p.
9  Kamionka Kamień Krajeński12p.
10  Start Warlubie9p.
11  GLKS Dobrcz9p.
12  Victoria Koronowo7p.
13  Dąb Potulice6p.
14  Grom Osie3p.
herb klubu Wyniki ostatniej kolejki:
Numer Kolejki - 9
0000-00-00
(00:00:00)
Fala Świekatowo 2 : 1GLKS Osielsko Żołędowo  
0000-00-00
(00:00:00)
Rawys Raciąż 5 : 4Grom Osie  
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Niemcz 2 : 1LKS Dąbrowa Chełmińska  
0000-00-00
(00:00:00)
Wda II/Tor Świecie 5 : 2Tucholanka Tuchola  
2018-10-13
(12:00:00)
Start Warlubie 5 : 1Dąb Potulice  
0000-00-00
(00:00:00)
GLKS Dobrcz 2 : 1Kamionka Kamień Krajeński  
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Koronowo 1 : 2Krajna Sępólno Krajeńskie  
herb klubu Mecze następnej kolejki:
Numer Kolejki - 10
0000-00-00
(00:00:00)
GLKS Osielsko Żołędowo - : -Krajna Sępólno Krajeńskie  
0000-00-00
(00:00:00)
Kamionka Kamień Krajeński - : -Victoria Koronowo  
0000-00-00
(00:00:00)
Dąb Potulice - : -GLKS Dobrcz  
2018-10-20
(14:00:00)
Tucholanka Tuchola - : -Start Warlubie  
0000-00-00
(00:00:00)
LKS Dąbrowa Chełmińska - : -Wda II/Tor Świecie  
0000-00-00
(00:00:00)
Grom Osie - : -Victoria Niemcz  
0000-00-00
(00:00:00)
Fala Świekatowo - : -Rawys Raciąż  
Start TV
START Warlubie - UNIA Solec Kujawski r.jesienna 2014-15
START Warlubie - LECH II Poznań runda jesienna sez.2014-15
Chełminianka Chełmno-Start Warlubie
<== Więcej filmów
liczniklicznikliczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik
GLZS Start Warlubie, Wszystkie Prawa Zastrzeżone, (2013)