';
Poprzedni mecz
2018-10-20 (14:00)
Tucholanka Tuchola    
vs.
Start Warlubie
Tucholanka TucholaStart Warlubie
-
:
-
Poprzedni mecz
2018-10-20 (14:00)
Tucholanka Tuchola    
vs.
Start Warlubie
Tucholanka TucholaStart Warlubie
-
:
-
Zamknij Historie Rozegranych Meczów
Najlepsi strzelcy zespołu A Klasa: Dawid Klimek 4 bramki Marcin Wanat 2 bramki Nikodem Ceyer 2 bramki Mateusz Bujanowski 1 bramka Kamil Fandrejewski 1 bramka Patryk Klimek 1 bramka
Gmina Warlubie GZELLA JAGR Rodtrans MarzBud JarDrew Wikło ŻANA Hotel RAD Dom Weselny ANNA SGB Bank Spółdzielczy w Nowem PHU Smiger Chłodnia Składowa Mirosław Cybula ELEKTRO-INSTAL  Zdzisław Cybula MARPAW ATI PBHT ATOS Zdzisław Cichoracki FHU Auto-Mix Grzegorz Dereszewski
Tabela ligowa: A Klasa
MiejsceNazwa druzynyPunktyMecze
rozegrane
WygranePrzegraneRemisyGole zdobyteGole stracone
1  Chemik Bydgoszcz743323558425
2  Kujawianka Izbica Kujawska703421679745
3  Polonia Bydgoszcz663321936649
4  Pogoń Mogilno5733181237451
5  Sparta Brodnica563316985240
7  Lech Rypin5234171617361
8  Orlęta Aleksandrów Kujawski5034161625449
9  Notecianka Pakość4833141366253
10  Cuiavia Inowrocław4734141556562
11  Start Warlubie5234151275747
11  Wisła Nowe4734141556671
12  Unia Janikowo4534131566764
13  Legia Chełmża4433131553550
14  Chełminianka Chełmno4233121565968
15  Kujawiak Kowal3833111755371
16  Lider Włocławek3634112036387
17  Sokół Radomin293572083974
18  Naprzód Jabłonowo Pomorskie1033329130129
Forma drużyny:
Legenda:
Mecz wygrany Remis Mecz przegrany
2018-06-23 kolejka 34
Lider Włocławek
4 : 2
12` Wanat
56` Fafiński
67` Sławiński
89` Binerowski
2018-06-16 kolejka 33
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2 : 3
wyjazd
14` Binerowski
17` Binerowski
82` Chyła
2018-06-09 kolejka 32
Sokół Radomin
2 : 0
48` Binerowski
51` Sławiński
2018-06-03 kolejka 31
Unia Janikowo
2 : 3
wyjazd
4` Bujanowski
81` Binerowski
86` Binerowski
2018-05-31 kolejka 30
Notecianka Pakość
2 : 1
wyjazd
80` Wanat
2018-05-26 kolejka 29
Polonia Bydgoszcz
1 : 1
75` Dreszler
2018-05-19 kolejka 28
Wisła Nowe
0 : 0
wyjazd
2018-05-12 kolejka 27
Pogoń Mogilno
0 : 1
2018-05-05 kolejka 26
Kujawiak Kowal
2 : 4
wyjazd
55` Fafiński
65` Sławiński
84` Sławiński
85` Binerowski
2018-05-01 kolejka 25
Sparta Brodnica
1 : 0
84` Fafiński
2018-04-28 kolejka 24
Chełminianka Chełmno
1 : 3
wyjazd
13` Binerowski
33` Wanat
38` Bujanowski
2018-04-21 kolejka 23
Legia Chełmża
0 : 1
2018-04-15 kolejka 22
Chemik Bydgoszcz
2 : 0
wyjazd
2018-04-07 kolejka 21
Cuiavia Inowrocław
2 : 2
4` Fafiński
67` Binerowski
2018-03-31 kolejka 20
Kujawianka Izbica Kujawska
2 : 0
wyjazd
2018-03-24 kolejka 19
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
3 : 1
43` Wanat
50` Wanat
69` Binerowski
2018-04-25 kolejka 18
Lech Rypin
0 : 3
wyjazd
20` Oblizajek
30` Binerowski
46` Chyła
2017-11-25 kolejka 17
Lider Włocławek
3 : 2
wyjazd
55` Bujanowski
67` Zarembski
2017-11-18 kolejka 16
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1 : 2
30` Bujanowski
2017-11-11 kolejka 15
Sokół Radomin
1 : 3
wyjazd
65` Bujanowski
68` Bujanowski
75` Bujanowski
2017-11-04 kolejka 14
Unia Janikowo
1 : 1
69` Jarantowicz
2017-10-28 kolejka 13
Notecianka Pakość
1 : 1
2` Jurczak
2017-10-21 kolejka 12
Polonia Bydgoszcz
2 : 5
wyjazd
26` Bujanowski
45` Adamczyk
54` Fafiński
64` Jaskólski
86` Bujanowski
2017-10-14 kolejka 11
Wisła Nowe
0 : 0
2017-10-07 kolejka 10
Pogoń Mogilno
3 : 1
wyjazd
56` Jaskólski
2017-09-30 kolejka 9
Kujawiak Kowal
0 : 3
2017-09-23 kolejka 8
Sparta Brodnica
2 : 0
wyjazd
2017-09-16 kolejka 7
Chełminianka Chełmno
2 : 0
38` Bujanowski
50` Ceyer
2017-09-09 kolejka 6
Legia Chełmża
2 : 2
wyjazd
29` Bujanowski
39` Bujnowski
2017-09-02 kolejka 5
Chemik Bydgoszcz
1 : 2
39` Jurczak
2017-08-26 kolejka 4
Cuiavia Inowrocław
1 : 2
wyjazd
64` Dreszler
65` Bujnowski
2017-08-19 kolejka 3
Kujawianka Izbica Kujawska
0 : 1
2017-08-12 kolejka 2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2 : 5
wyjazd
19` Fafiński
41` Duma
46` Klimek
61` Ceyer
2` Ceyer
2017-08-05 kolejka 1
Lech Rypin
1 : 0
68` Jurczak

Wcześniejsze mecze

herb klubu Tabela Ligowa A Klasa
1  Wda II/Tor Świecie24p.
2  Fala Świekatowo23p.
3  Krajna Sępólno Krajeńskie22p.
4  Rawys Raciąż16p.
5  Tucholanka Tuchola15p.
6  Victoria Niemcz15p.
7  LKS Dąbrowa Chełmińska13p.
8  GLKS Osielsko Żołędowo12p.
9  Kamionka Kamień Krajeński12p.
10  Start Warlubie9p.
11  GLKS Dobrcz9p.
12  Victoria Koronowo7p.
13  Dąb Potulice6p.
14  Grom Osie3p.
herb klubu Wyniki ostatniej kolejki:
Numer Kolejki - 9
0000-00-00
(00:00:00)
Fala Świekatowo 2 : 1GLKS Osielsko Żołędowo  
0000-00-00
(00:00:00)
Rawys Raciąż 5 : 4Grom Osie  
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Niemcz 2 : 1LKS Dąbrowa Chełmińska  
0000-00-00
(00:00:00)
Wda II/Tor Świecie 5 : 2Tucholanka Tuchola  
2018-10-13
(12:00:00)
Start Warlubie 5 : 1Dąb Potulice  
0000-00-00
(00:00:00)
GLKS Dobrcz 2 : 1Kamionka Kamień Krajeński  
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Koronowo 1 : 2Krajna Sępólno Krajeńskie  
herb klubu Mecze następnej kolejki:
Numer Kolejki - 10
0000-00-00
(00:00:00)
GLKS Osielsko Żołędowo - : -Krajna Sępólno Krajeńskie  
0000-00-00
(00:00:00)
Kamionka Kamień Krajeński - : -Victoria Koronowo  
0000-00-00
(00:00:00)
Dąb Potulice - : -GLKS Dobrcz  
2018-10-20
(14:00:00)
Tucholanka Tuchola - : -Start Warlubie  
0000-00-00
(00:00:00)
LKS Dąbrowa Chełmińska - : -Wda II/Tor Świecie  
0000-00-00
(00:00:00)
Grom Osie - : -Victoria Niemcz  
0000-00-00
(00:00:00)
Fala Świekatowo - : -Rawys Raciąż  
Start TV
START Warlubie - UNIA Solec Kujawski r.jesienna 2014-15
START Warlubie - LECH II Poznań runda jesienna sez.2014-15
Chełminianka Chełmno-Start Warlubie
<== Więcej filmów
liczniklicznikliczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik
GLZS Start Warlubie, Wszystkie Prawa Zastrzeżone, (2013)