';
Poprzedni mecz
2018-11-10 (12:00)
Start Warlubie    
vs.
Fala Świekatowo
Start WarlubieFala Świekatowo
25' Bojanowski
1
:
3
Poprzedni mecz
2018-11-10 (12:00)
Start Warlubie    
vs.
Fala Świekatowo
Start WarlubieFala Świekatowo
25' Bojanowski
1
:
3
Zamknij Historie Rozegranych Meczów
Następny mecz
2018-11-18 (11:00)
Grom Osie    
vs.
Start Warlubie
Grom OsieStart Warlubie
-
:
-
Następny mecz
2018-11-18 (11:00)
Grom Osie    
vs.
Start Warlubie
Grom OsieStart Warlubie
-
:
-
Najlepsi strzelcy zespołu A Klasa: Dawid Klimek 5 bramek Marcin Wanat 2 bramki Patryk Bojanowski 2 bramki Nikodem Ceyer 2 bramki Mateusz Bujanowski 2 bramki Patryk Klimek 1 bramka Kamil Fandrejewski 1 bramka
Gmina Warlubie GZELLA JAGR Rodtrans MarzBud JarDrew Wikło ŻANA Hotel RAD Dom Weselny ANNA SGB Bank Spółdzielczy w Nowem PHU Smiger Chłodnia Składowa Mirosław Cybula ELEKTRO-INSTAL  Zdzisław Cybula MARPAW ATI PBHT ATOS Zdzisław Cichoracki FHU Auto-Mix Grzegorz Dereszewski
Terminarz: A Klasa - mecze ligowe
Pokaż terminarz tylko naszej drużyny
Numer Kolejki - 1
2018-08-18
(00:00:00)
Dąb Potulice 1 : 3GLKS Osielsko Żołędowo  
2018-08-18
(00:00:00)
Victoria Niemcz 2 : 1Wda II/Tor Świecie  
2018-08-18
(18:00:00)
Rawys Raciąż 3 : 0Start Warlubie  
2018-08-18
(00:00:00)
Fala Świekatowo 3 : 0GLKS Dobrcz  
2018-08-18
(00:00:00)
Grom Osie 1 : 3Victoria Koronowo  
2018-08-18
(00:00:00)
LKS Dąbrowa Chełmińska 0 : 1Krajna Sępólno Krajeńskie  
2018-08-18
(00:00:00)
Tucholanka Tuchola 3 : 0Kamionka Kamień Krajeński  
Numer Kolejki - 2
0000-00-00
(00:00:00)
Dąb Potulice 2 : 1Tucholanka Tuchola  
0000-00-00
(00:00:00)
Kamionka Kamień Krajeński 2 : 0LKS Dąbrowa Chełmińska  
0000-00-00
(00:00:00)
Krajna Sępólno Krajeńskie 6 : 1Grom Osie  
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Koronowo 0 : 1Fala Świekatowo  
0000-00-00
(00:00:00)
GLKS Dobrcz 4 : 5Rawys Raciąż  
2018-08-25
(10:00:00)
Start Warlubie 0 : 6Victoria Niemcz  
0000-00-00
(00:00:00)
GLKS Osielsko Żołędowo 2 : 4Wda II/Tor Świecie  
Numer Kolejki - 3
0000-00-00
(00:00:00)
Wda II/Tor Świecie 1 : 0Start Warlubie  
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Niemcz 3 : 2GLKS Dobrcz  
0000-00-00
(00:00:00)
Rawys Raciąż 3 : 3Victoria Koronowo  
0000-00-00
(00:00:00)
Fala Świekatowo 2 : 2Krajna Sępólno Krajeńskie  
0000-00-00
(00:00:00)
Grom Osie 3 : 2Kamionka Kamień Krajeński  
0000-00-00
(00:00:00)
LKS Dąbrowa Chełmińska 3 : 2Dąb Potulice  
0000-00-00
(00:00:00)
Tucholanka Tuchola 3 : 1GLKS Osielsko Żołędowo  
Numer Kolejki - 4
0000-00-00
(00:00:00)
Tucholanka Tuchola 3 : 2LKS Dąbrowa Chełmińska  
0000-00-00
(00:00:00)
Dąb Potulice 6 : 2Grom Osie  
0000-00-00
(00:00:00)
Kamionka Kamień Krajeński 0 : 2Fala Świekatowo  
0000-00-00
(00:00:00)
Krajna Sępólno Krajeńskie 5 : 0Rawys Raciąż  
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Koronowo 5 : 2Victoria Niemcz  
0000-00-00
(00:00:00)
GLKS Dobrcz 0 : 3Wda II/Tor Świecie  
2018-09-08
(17:00:00)
GLKS Osielsko Żołędowo 4 : 1Start Warlubie  
Numer Kolejki - 5
2018-09-15
(12:00:00)
Start Warlubie 3 : 0GLKS Dobrcz  
0000-00-00
(00:00:00)
Wda II/Tor Świecie 2 : 1Victoria Koronowo  
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Niemcz 1 : 2Krajna Sępólno Krajeńskie  
0000-00-00
(00:00:00)
Rawys Raciąż 2 : 4Kamionka Kamień Krajeński  
0000-00-00
(00:00:00)
Fala Świekatowo 3 : 0Dąb Potulice  
0000-00-00
(00:00:00)
Grom Osie 0 : 4Tucholanka Tuchola  
0000-00-00
(00:00:00)
LKS Dąbrowa Chełmińska 2 : 1GLKS Osielsko Żołędowo  
Numer Kolejki - 6
0000-00-00
(00:00:00)
LKS Dąbrowa Chełmińska 5 : 2Grom Osie  
0000-00-00
(00:00:00)
Tucholanka Tuchola 1 : 3Fala Świekatowo  
0000-00-00
(00:00:00)
Dąb Potulice 3 : 8Rawys Raciąż  
0000-00-00
(00:00:00)
Kamionka Kamień Krajeński 2 : 1Victoria Niemcz  
0000-00-00
(00:00:00)
Krajna Sępólno Krajeńskie 2 : 3Wda II/Tor Świecie  
2018-09-22
(16:00:00)
Victoria Koronowo 1 : 3Start Warlubie  
0000-00-00
(00:00:00)
GLKS Osielsko Żołędowo 2 : 4GLKS Dobrcz  
Numer Kolejki - 7
0000-00-00
(00:00:00)
GLKS Dobrcz 2 : 0Victoria Koronowo  
2018-09-29
(12:00:00)
Start Warlubie 2 : 4Krajna Sępólno Krajeńskie  
0000-00-00
(00:00:00)
Wda II/Tor Świecie 4 : 0Kamionka Kamień Krajeński  
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Niemcz 3 : 2Dąb Potulice  
0000-00-00
(00:00:00)
Rawys Raciąż 3 : 1Tucholanka Tuchola  
0000-00-00
(00:00:00)
Fala Świekatowo 1 : 1LKS Dąbrowa Chełmińska  
0000-00-00
(00:00:00)
Grom Osie 1 : 2GLKS Osielsko Żołędowo  
Numer Kolejki - 8
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Niemcz 0 : 4Tucholanka Tuchola  
0000-00-00
(00:00:00)
Grom Osie 1 : 4Fala Świekatowo  
0000-00-00
(00:00:00)
LKS Dąbrowa Chełmińska 5 : 1Rawys Raciąż  
0000-00-00
(00:00:00)
Dąb Potulice 0 : 2Wda II/Tor Świecie  
2018-10-07
(15:30:00)
Kamionka Kamień Krajeński 1 : 0Start Warlubie  
0000-00-00
(00:00:00)
Krajna Sępólno Krajeńskie 2 : 1GLKS Dobrcz  
0000-00-00
(00:00:00)
GLKS Osielsko Żołędowo 3 : 2Victoria Koronowo  
Numer Kolejki - 9
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Koronowo 1 : 2Krajna Sępólno Krajeńskie  
0000-00-00
(00:00:00)
GLKS Dobrcz 2 : 1Kamionka Kamień Krajeński  
2018-10-13
(12:00:00)
Start Warlubie 5 : 1Dąb Potulice  
0000-00-00
(00:00:00)
Wda II/Tor Świecie 5 : 2Tucholanka Tuchola  
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Niemcz 2 : 1LKS Dąbrowa Chełmińska  
0000-00-00
(00:00:00)
Rawys Raciąż 5 : 4Grom Osie  
0000-00-00
(00:00:00)
Fala Świekatowo 2 : 1GLKS Osielsko Żołędowo  
Numer Kolejki - 10
0000-00-00
(00:00:00)
Fala Świekatowo 0 : 2Rawys Raciąż  
0000-00-00
(00:00:00)
Grom Osie - : -Victoria Niemcz  
0000-00-00
(00:00:00)
LKS Dąbrowa Chełmińska 1 : 0Wda II/Tor Świecie  
2018-10-20
(14:00:00)
Tucholanka Tuchola 4 : 1Start Warlubie  
0000-00-00
(00:00:00)
Dąb Potulice 0 : 6GLKS Dobrcz  
0000-00-00
(00:00:00)
Kamionka Kamień Krajeński 3 : 1Victoria Koronowo  
0000-00-00
(00:00:00)
GLKS Osielsko Żołędowo 1 : 2Krajna Sępólno Krajeńskie  
Numer Kolejki - 11
0000-00-00
(00:00:00)
Krajna Sępólno Krajeńskie 3 : 1Kamionka Kamień Krajeński  
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Koronowo 4 : 0Dąb Potulice  
0000-00-00
(00:00:00)
GLKS Dobrcz 0 : 2Tucholanka Tuchola  
2018-10-27
(12:00:00)
Start Warlubie 2 : 0LKS Dąbrowa Chełmińska  
0000-00-00
(00:00:00)
Wda II/Tor Świecie 3 : 0Grom Osie  
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Niemcz 0 : 3Fala Świekatowo  
0000-00-00
(00:00:00)
Rawys Raciąż 6 : 2GLKS Osielsko Żołędowo  
Numer Kolejki - 12
0000-00-00
(00:00:00)
Rawys Raciąż 5 : 1Victoria Niemcz  
0000-00-00
(00:00:00)
Fala Świekatowo 1 : 1Wda II/Tor Świecie  
2018-11-18
(11:00:00)
Grom Osie - : -Start Warlubie  
0000-00-00
(00:00:00)
LKS Dąbrowa Chełmińska 2 : 2GLKS Dobrcz  
0000-00-00
(00:00:00)
Tucholanka Tuchola 1 : 2Victoria Koronowo  
0000-00-00
(00:00:00)
Dąb Potulice 1 : 3Krajna Sępólno Krajeńskie  
0000-00-00
(00:00:00)
GLKS Osielsko Żołędowo 1 : 2Kamionka Kamień Krajeński  
Numer Kolejki - 13
0000-00-00
(00:00:00)
Krajna Sępólno Krajeńskie 2 : 0Tucholanka Tuchola  
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Koronowo 2 : 1LKS Dąbrowa Chełmińska  
0000-00-00
(00:00:00)
GLKS Dobrcz 4 : 2Grom Osie  
2018-11-10
(12:00:00)
Start Warlubie 1 : 3Fala Świekatowo  
0000-00-00
(00:00:00)
Wda II/Tor Świecie 1 : 0Rawys Raciąż  
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Niemcz 2 : 0GLKS Osielsko Żołędowo  
0000-00-00
(00:00:00)
Kamionka Kamień Krajeński 2 : 0Dąb Potulice  
herb klubu Tabela Ligowa A Klasa
1  Krajna Sępólno Krajeńskie31p.
2  Wda II/Tor Świecie28p.
3  Fala Świekatowo27p.
4  Rawys Raciąż25p.
5  Tucholanka Tuchola21p.
6  Kamionka Kamień Krajeński18p.
7  LKS Dąbrowa Chełmińska17p.
8  Victoria Niemcz15p.
9  GLKS Dobrcz13p.
10  Victoria Koronowo13p.
11  Start Warlubie12p.
12  GLKS Osielsko Żołędowo12p.
13  Dąb Potulice6p.
14  Grom Osie3p.
herb klubu Wyniki ostatniej kolejki:
Numer Kolejki - 13
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Niemcz 2 : 0GLKS Osielsko Żołędowo  
0000-00-00
(00:00:00)
Wda II/Tor Świecie 1 : 0Rawys Raciąż  
2018-11-10
(12:00:00)
Start Warlubie 1 : 3Fala Świekatowo  
0000-00-00
(00:00:00)
GLKS Dobrcz 4 : 2Grom Osie  
0000-00-00
(00:00:00)
Victoria Koronowo 2 : 1LKS Dąbrowa Chełmińska  
0000-00-00
(00:00:00)
Krajna Sępólno Krajeńskie 2 : 0Tucholanka Tuchola  
0000-00-00
(00:00:00)
Kamionka Kamień Krajeński 2 : 0Dąb Potulice  
herb klubu Mecze następnej kolejki:
Start TV
START Warlubie - UNIA Solec Kujawski r.jesienna 2014-15
START Warlubie - LECH II Poznań runda jesienna sez.2014-15
Chełminianka Chełmno-Start Warlubie
<== Więcej filmów
liczniklicznikliczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik
GLZS Start Warlubie, Wszystkie Prawa Zastrzeżone, (2013)