';
Poprzedni mecz
2018-04-25 (17:00)
Lech Rypin    
vs.
Start Warlubie
Lech RypinStart Warlubie
0
:
3
46' Chyła
30' Binerowski
20' Oblizajek
Poprzedni mecz
2018-04-25 (17:00)
Lech Rypin    
vs.
Start Warlubie
Lech RypinStart Warlubie
0
:
3
46' Chyła
30' Binerowski
20' Oblizajek
Zamknij Historie Rozegranych Meczów
Następny mecz
2018-04-28 (13:30)
Chełminianka Chełmno    
vs.
Start Warlubie
Chełminianka ChełmnoStart Warlubie
-
:
-
Następny mecz
2018-04-28 (13:30)
Chełminianka Chełmno    
vs.
Start Warlubie
Chełminianka ChełmnoStart Warlubie
-
:
-
Najlepsi strzelcy zespołu IV liga: Mateusz Bujanowski 8 bramek Justyn Jurczak 3 bramki Nikodem Ceyer 3 bramki Bartosz Fafiński 3 bramki Kuba Binerowski 3 bramki Rafał Bujnowski 2 bramki Jay Jaskólski 2 bramki Marcin Wanat 2 bramki Patryk Jarantowicz 1 bramka Tomasz Adamczyk 1 bramka Jakub Dreszler 1 bramka Mateusz Bojanowski 1 bramka Patryk Klimek 1 bramka Jędrzej Chyła 1 bramka Hubert Oblizajek 1 bramka Dawid Duma 1 bramka Michał Zarembski 1 bramka
Terminarz: IV liga - mecze ligowe
Pokaż terminarz tylko naszej drużyny
Numer Kolejki - 1
2017-08-05
(00:00:00)
Sparta Brodnica 0 : 1Legia Chełmża  
2006-08-20
(00:00:00)
Kujawiak Kowal 0 : 5Chemik Bydgoszcz  
2017-08-05
(00:00:00)
Pogoń Mogilno 3 : 2Cuiavia Inowrocław  
0000-00-00
(00:00:00)
Wisła Nowe 0 : 4Kujawianka Izbica Kujawska  
0000-00-00
(00:00:00)
Polonia Bydgoszcz 3 : 0Naprzód Jabłonowo Pomorskie  
2017-08-05
(16:00:00)
Start Warlubie 1 : 0Lech Rypin  
0000-00-00
(00:00:00)
Unia Janikowo 1 : 2Lider Włocławek  
2005-08-20
(00:00:00)
Sokół Radomin - : -Orlęta Aleksandrów Kujawski  
0000-00-00
(00:00:00)
Chełminianka Chełmno 1 : 0Notecianka Pakość  
Numer Kolejki - 2
2017-08-12
(00:00:00)
Notecianka Pakość 2 : 1Orlęta Aleksandrów Kujawski  
2017-08-12
(00:00:00)
Lider Włocławek 2 : 1Sokół Radomin  
2017-08-12
(00:00:00)
Lech Rypin 4 : 2Unia Janikowo  
2017-08-12
(11:00:00)
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2 : 5Start Warlubie  
2017-08-12
(00:00:00)
Kujawianka Izbica Kujawska 4 : 3Polonia Bydgoszcz  
2017-08-12
(00:00:00)
Cuiavia Inowrocław 1 : 0Wisła Nowe  
2017-08-12
(00:00:00)
Chemik Bydgoszcz 3 : 1Pogoń Mogilno  
2017-08-12
(00:00:00)
Legia Chełmża 1 : 0Kujawiak Kowal  
2017-08-12
(00:00:00)
Chełminianka Chełmno 1 : 1Sparta Brodnica  
Numer Kolejki - 3
0000-00-00
(00:00:00)
Kujawiak Kowal 3 : 5Chełminianka Chełmno  
0000-00-00
(00:00:00)
Pogoń Mogilno 2 : 2Legia Chełmża  
0000-00-00
(00:00:00)
Wisła Nowe 1 : 5Chemik Bydgoszcz  
0000-00-00
(00:00:00)
Polonia Bydgoszcz 3 : 0Cuiavia Inowrocław  
2017-08-19
(11:00:00)
Start Warlubie 0 : 1Kujawianka Izbica Kujawska  
0000-00-00
(00:00:00)
Unia Janikowo 4 : 0Naprzód Jabłonowo Pomorskie  
0000-00-00
(00:00:00)
Notecianka Pakość 4 : 2Sparta Brodnica  
0000-00-00
(00:00:00)
Lech Rypin 4 : 0Sokół Radomin  
0000-00-00
(00:00:00)
Lider Włocławek 1 : 0Orlęta Aleksandrów Kujawski  
Numer Kolejki - 4
2017-08-05
(00:00:00)
Notecianka Pakość 1 : 0Lider Włocławek  
0000-00-00
(00:00:00)
Lech Rypin 3 : 1Orlęta Aleksandrów Kujawski  
0000-00-00
(00:00:00)
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2 : 1Sokół Radomin  
0000-00-00
(00:00:00)
Kujawianka Izbica Kujawska 5 : 1Unia Janikowo  
2017-08-26
(00:00:16)
Cuiavia Inowrocław 1 : 2Start Warlubie  
0000-00-00
(00:00:00)
Chemik Bydgoszcz 4 : 1Polonia Bydgoszcz  
0000-00-00
(00:00:00)
Legia Chełmża 1 : 2Wisła Nowe  
0000-00-00
(00:00:00)
Chełminianka Chełmno 1 : 0Pogoń Mogilno  
0000-00-00
(00:00:00)
Sparta Brodnica 3 : 1Sokół Radomin  
Numer Kolejki - 5
0000-00-00
(00:00:00)
Kujawiak Kowal 1 : 1Notecianka Pakość  
0000-00-00
(00:00:00)
Pogoń Mogilno 6 : 2Sparta Brodnica  
0000-00-00
(00:00:00)
Wisła Nowe 2 : 0Chełminianka Chełmno  
0000-00-00
(00:00:00)
Polonia Bydgoszcz 2 : 0Legia Chełmża  
2017-09-02
(16:00:00)
Start Warlubie 1 : 2Chemik Bydgoszcz  
0000-00-00
(00:00:00)
Unia Janikowo 0 : 1Cuiavia Inowrocław  
0000-00-00
(00:00:00)
Sokół Radomin 1 : 5Kujawianka Izbica Kujawska  
0000-00-00
(00:00:00)
Orlęta Aleksandrów Kujawski 4 : 1Naprzód Jabłonowo Pomorskie  
0000-00-00
(00:00:00)
Lider Włocławek 2 : 3Lech Rypin  
Numer Kolejki - 6
0000-00-00
(00:00:00)
Notecianka Pakość 3 : 0Lech Rypin  
2017-09-10
(00:00:00)
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0 : 11Lider Włocławek  
0000-00-00
(00:00:00)
Kujawianka Izbica Kujawska 1 : 1Orlęta Aleksandrów Kujawski  
0000-00-00
(00:00:00)
Cuiavia Inowrocław 1 : 1Sokół Radomin  
0000-00-00
(00:00:00)
Chemik Bydgoszcz 6 : 0Unia Janikowo  
2017-09-09
(16:30:00)
Legia Chełmża 2 : 2Start Warlubie  
0000-00-00
(00:00:00)
Chełminianka Chełmno 0 : 4Polonia Bydgoszcz  
0000-00-00
(00:00:00)
Sparta Brodnica 3 : 2Wisła Nowe  
2017-09-10
(00:00:00)
Kujawiak Kowal 1 : 0Pogoń Mogilno  
Numer Kolejki - 7
0000-00-00
(00:00:00)
Pogoń Mogilno 3 : 1Notecianka Pakość  
0000-00-00
(00:00:00)
Wisła Nowe 2 : 1Kujawiak Kowal  
0000-00-00
(00:00:00)
Polonia Bydgoszcz 2 : 2Sparta Brodnica  
2017-09-16
(15:00:00)
Start Warlubie 2 : 0Chełminianka Chełmno  
0000-00-00
(00:00:00)
Unia Janikowo 1 : 1Legia Chełmża  
0000-00-00
(00:00:00)
Chemik Bydgoszcz 2 : 1Sokół Radomin  
0000-00-00
(00:00:00)
Orlęta Aleksandrów Kujawski 6 : 1Cuiavia Inowrocław  
0000-00-00
(00:00:00)
Lider Włocławek 0 : 4Kujawianka Izbica Kujawska  
0000-00-00
(00:00:00)
Lech Rypin 8 : 1Naprzód Jabłonowo Pomorskie  
Numer Kolejki - 8
0000-00-00
(00:00:00)
Notecianka Pakość 7 : 2Naprzód Jabłonowo Pomorskie  
0000-00-00
(00:00:00)
Kujawianka Izbica Kujawska 3 : 1Lech Rypin  
0000-00-00
(00:00:00)
Cuiavia Inowrocław 0 : 0Lider Włocławek  
0000-00-00
(00:00:00)
Chemik Bydgoszcz 2 : 0Orlęta Aleksandrów Kujawski  
0000-00-00
(00:00:00)
Legia Chełmża 3 : 1Sokół Radomin  
0000-00-00
(00:00:00)
Chełminianka Chełmno 3 : 4Unia Janikowo  
2017-09-23
(15:00:00)
Sparta Brodnica 2 : 0Start Warlubie  
0000-00-00
(00:00:00)
Kujawiak Kowal 1 : 3Polonia Bydgoszcz  
0000-00-00
(00:00:00)
Pogoń Mogilno 2 : 0Wisła Nowe  
Numer Kolejki - 9
0000-00-00
(00:00:00)
Wisła Nowe 3 : 3Notecianka Pakość  
0000-00-00
(00:00:00)
Polonia Bydgoszcz 1 : 0Pogoń Mogilno  
2017-09-30
(16:00:00)
Start Warlubie 0 : 3Kujawiak Kowal  
0000-00-00
(00:00:00)
Unia Janikowo 0 : 2Sparta Brodnica  
0000-00-00
(00:00:00)
Sokół Radomin 0 : 0Chełminianka Chełmno  
0000-00-00
(00:00:00)
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 : 1Legia Chełmża  
0000-00-00
(00:00:00)
Lider Włocławek 0 : 4Chemik Bydgoszcz  
0000-00-00
(00:00:00)
Cuiavia Inowrocław 3 : 4Lech Rypin  
0000-00-00
(00:00:00)
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1 : 2Kujawianka Izbica Kujawska  
Numer Kolejki - 10
0000-00-00
(00:00:00)
Notecianka Pakość 4 : 5Kujawianka Izbica Kujawska  
0000-00-00
(00:00:00)
Cuiavia Inowrocław 2 : 2Naprzód Jabłonowo Pomorskie  
0000-00-00
(00:00:00)
Chemik Bydgoszcz 5 : 1Lech Rypin  
0000-00-00
(00:00:00)
Legia Chełmża 1 : 2Lider Włocławek  
0000-00-00
(00:00:00)
Chełminianka Chełmno 1 : 2Orlęta Aleksandrów Kujawski  
0000-00-00
(00:00:00)
Sparta Brodnica 0 : 1Sokół Radomin  
0000-00-00
(00:00:00)
Kujawiak Kowal 0 : 3Unia Janikowo  
2017-10-07
(15:00:00)
Pogoń Mogilno 3 : 1Start Warlubie  
0000-00-00
(00:00:00)
Wisła Nowe 2 : 1Polonia Bydgoszcz  
Numer Kolejki - 11
0000-00-00
(00:00:00)
Polonia Bydgoszcz 2 : 1Notecianka Pakość  
2017-10-14
(10:00:00)
Start Warlubie 0 : 0Wisła Nowe  
0000-00-00
(00:00:00)
Unia Janikowo 3 : 1Pogoń Mogilno  
0000-00-00
(00:00:00)
Sokół Radomin 1 : 0Kujawiak Kowal  
0000-00-00
(00:00:00)
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 : 3Sparta Brodnica  
0000-00-00
(00:00:00)
Lider Włocławek 1 : 0Chełminianka Chełmno  
0000-00-00
(00:00:00)
Legia Chełmża 2 : 1Lech Rypin  
0000-00-00
(00:00:00)
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0 : 4Chemik Bydgoszcz  
0000-00-00
(00:00:00)
Kujawianka Izbica Kujawska 5 : 2Cuiavia Inowrocław  
Numer Kolejki - 12
0000-00-00
(00:00:00)
Notecianka Pakość 3 : 2Cuiavia Inowrocław  
0000-00-00
(00:00:00)
Chemik Bydgoszcz 3 : 1Kujawianka Izbica Kujawska  
0000-00-00
(00:00:00)
Legia Chełmża 3 : 0Naprzód Jabłonowo Pomorskie  
0000-00-00
(00:00:00)
Chełminianka Chełmno 2 : 6Lech Rypin  
0000-00-00
(00:00:00)
Sparta Brodnica 1 : 1Lider Włocławek  
0000-00-00
(00:00:00)
Kujawiak Kowal 3 : 4Orlęta Aleksandrów Kujawski  
0000-00-00
(00:00:00)
Pogoń Mogilno 1 : 1Sokół Radomin  
0000-00-00
(00:00:00)
Wisła Nowe 2 : 2Unia Janikowo  
2017-10-21
(11:00:00)
Polonia Bydgoszcz 2 : 5Start Warlubie  
Numer Kolejki - 13
2017-10-28
(14:00:00)
Start Warlubie 1 : 1Notecianka Pakość  
0000-00-00
(00:00:00)
Unia Janikowo 2 : 3Polonia Bydgoszcz  
0000-00-00
(00:00:00)
Sokół Radomin 3 : 2Wisła Nowe  
0000-00-00
(00:00:00)
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 : 3Pogoń Mogilno  
0000-00-00
(00:00:00)
Lider Włocławek 2 : 2Kujawiak Kowal  
0000-00-00
(00:00:00)
Sparta Brodnica 4 : 1Lech Rypin  
0000-00-00
(00:00:00)
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3 : 1Chełminianka Chełmno  
0000-00-00
(00:00:00)
Kujawianka Izbica Kujawska 3 : 1Legia Chełmża  
0000-00-00
(00:00:00)
Cuiavia Inowrocław 1 : 1Chemik Bydgoszcz  
Numer Kolejki - 14
0000-00-00
(00:00:00)
Notecianka Pakość 2 : 1Chemik Bydgoszcz  
0000-00-00
(00:00:00)
Legia Chełmża 2 : 1Cuiavia Inowrocław  
0000-00-00
(00:00:00)
Chełminianka Chełmno 1 : 3Kujawianka Izbica Kujawska  
0000-00-00
(00:00:00)
Sparta Brodnica 1 : 0Naprzód Jabłonowo Pomorskie  
0000-00-00
(00:00:00)
Kujawiak Kowal 0 : 1Lech Rypin  
0000-00-00
(00:00:00)
Pogoń Mogilno 5 : 1Lider Włocławek  
0000-00-00
(00:00:00)
Wisła Nowe 1 : 3Orlęta Aleksandrów Kujawski  
0000-00-00
(00:00:00)
Polonia Bydgoszcz 4 : 0Sokół Radomin  
2017-11-04
(14:00:00)
Start Warlubie 1 : 1Unia Janikowo  
Numer Kolejki - 15
0000-00-00
(00:00:00)
Unia Janikowo 3 : 1Notecianka Pakość  
2017-11-11
(13:00:00)
Sokół Radomin 1 : 3Start Warlubie  
0000-00-00
(00:00:00)
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3 : 0Polonia Bydgoszcz  
0000-00-00
(00:00:00)
Lider Włocławek 2 : 4Wisła Nowe  
0000-00-00
(00:00:00)
Pogoń Mogilno 5 : 1Lech Rypin  
0000-00-00
(00:00:00)
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2 : 1Kujawiak Kowal  
0000-00-00
(00:00:00)
Kujawianka Izbica Kujawska 2 : 2Sparta Brodnica  
0000-00-00
(00:00:00)
Cuiavia Inowrocław 1 : 4Chełminianka Chełmno  
0000-00-00
(00:00:00)
Chemik Bydgoszcz 1 : 0Legia Chełmża  
Numer Kolejki - 16
0000-00-00
(00:00:00)
Notecianka Pakość 2 : 0Legia Chełmża  
0000-00-00
(00:00:00)
Chełminianka Chełmno 0 : 4Chemik Bydgoszcz  
0000-00-00
(00:00:00)
Sparta Brodnica 2 : 0Cuiavia Inowrocław  
0000-00-00
(00:00:00)
Kujawiak Kowal 1 : 1Kujawianka Izbica Kujawska  
0000-00-00
(00:00:00)
Pogoń Mogilno 3 : 0Naprzód Jabłonowo Pomorskie  
0000-00-00
(00:00:00)
Wisła Nowe 1 : 3Lech Rypin  
0000-00-00
(00:00:00)
Polonia Bydgoszcz 3 : 2Lider Włocławek  
2017-11-18
(12:00:00)
Start Warlubie 1 : 2Orlęta Aleksandrów Kujawski  
0000-00-00
(00:00:00)
Unia Janikowo 2 : 2Sokół Radomin  
Numer Kolejki - 17
0000-00-00
(00:00:00)
Sokół Radomin 1 : 1Notecianka Pakość  
0000-00-00
(00:00:00)
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1 : 2Unia Janikowo  
2017-11-25
(14:00:00)
Lider Włocławek 3 : 2Start Warlubie  
0000-00-00
(00:00:00)
Polonia Bydgoszcz 2 : 1Lech Rypin  
0000-00-00
(00:00:00)
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1 : 2Wisła Nowe  
0000-00-00
(00:00:00)
Kujawianka Izbica Kujawska 1 : 2Pogoń Mogilno  
0000-00-00
(00:00:00)
Cuiavia Inowrocław 6 : 2Kujawiak Kowal  
0000-00-00
(00:00:00)
Chemik Bydgoszcz 3 : 0Sparta Brodnica  
0000-00-00
(00:00:00)
Legia Chełmża 0 : 2Chełminianka Chełmno  
Numer Kolejki - 18
2018-04-25
(17:00:00)
Lech Rypin 0 : 3Start Warlubie  
2018-03-17
(15:00:00)
Notecianka Pakość - : -Chełminianka Chełmno  
2018-03-17
(12:00:00)
Legia Chełmża - : -Sparta Brodnica  
2018-03-17
(12:00:00)
Chemik Bydgoszcz 1 : 1Kujawiak Kowal  
2018-03-17
(14:00:00)
Kujawianka Izbica Kujawska 3 : 1Wisła Nowe  
2018-03-18
(12:00:00)
Lider Włocławek 0 : 4Unia Janikowo  
2018-03-17
(18:00:00)
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1 : 0Sokół Radomin  
0000-00-00
(00:00:00)
Cuiavia Inowrocław - : -Pogoń Mogilno  
Numer Kolejki - 19
2018-03-24
(15:00:00)
Orlęta Aleksandrów Kujawski - : -Notecianka Pakość  
2018-03-25
(15:00:00)
Sokół Radomin 5 : 1Lider Włocławek  
2018-03-24
(12:00:00)
Unia Janikowo 0 : 3Lech Rypin  
2018-03-24
(18:00:00)
Start Warlubie 3 : 1Naprzód Jabłonowo Pomorskie  
2018-03-24
(11:00:00)
Polonia Bydgoszcz 1 : 0Kujawianka Izbica Kujawska  
2018-03-24
(15:00:00)
Wisła Nowe 2 : 1Cuiavia Inowrocław  
2018-03-24
(15:00:00)
Pogoń Mogilno - : -Chemik Bydgoszcz  
2018-03-25
(15:00:00)
Kujawiak Kowal 3 : 1Legia Chełmża  
2018-03-25
(13:00:00)
Sparta Brodnica 2 : 2Chełminianka Chełmno  
Numer Kolejki - 20
2018-03-31
(14:00:00)
Kujawianka Izbica Kujawska 2 : 0Start Warlubie  
2018-03-31
(13:00:00)
Sparta Brodnica 1 : 1Notecianka Pakość  
2018-03-31
(16:00:00)
Sokół Radomin 3 : 2Lech Rypin  
2018-03-31
(14:00:00)
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 : 2Lider Włocławek  
2018-03-31
(14:00:00)
Chełminianka Chełmno 3 : 3Kujawiak Kowal  
2018-03-31
(12:00:00)
Legia Chełmża 0 : 4Pogoń Mogilno  
2018-03-31
(12:00:00)
Chemik Bydgoszcz 5 : 1Wisła Nowe  
2018-03-31
(11:00:00)
Cuiavia Inowrocław 0 : 2Polonia Bydgoszcz  
2018-03-31
(13:00:00)
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2 : 6Unia Janikowo  
Numer Kolejki - 21
2018-04-07
(14:00:00)
Lider Włocławek 1 : 4Notecianka Pakość  
2018-04-07
(16:00:00)
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1 : 0Lech Rypin  
2018-04-07
(11:00:00)
Sokół Radomin 2 : 1Naprzód Jabłonowo Pomorskie  
2018-04-07
(15:00:00)
Unia Janikowo 0 : 1Kujawianka Izbica Kujawska  
2018-04-07
(13:00:00)
Start Warlubie 2 : 2Cuiavia Inowrocław  
2018-04-07
(11:00:00)
Polonia Bydgoszcz 2 : 1Chemik Bydgoszcz  
2018-04-07
(16:00:00)
Wisła Nowe 6 : 0Legia Chełmża  
2018-04-07
(16:00:00)
Pogoń Mogilno 3 : 2Chełminianka Chełmno  
2018-04-08
(16:00:00)
Kujawiak Kowal 2 : 0Sparta Brodnica  
Numer Kolejki - 22
0000-00-00
(00:00:00)
Sokół Radomin 0 : 2Kujawianka Izbica Kujawska  
0000-00-00
(00:00:00)
Notecianka Pakość 3 : 0Kujawiak Kowal  
0000-00-00
(00:00:00)
Sparta Brodnica 1 : 0Pogoń Mogilno  
0000-00-00
(00:00:00)
Chełminianka Chełmno 4 : 2Wisła Nowe  
0000-00-00
(00:00:00)
Legia Chełmża 1 : 2Polonia Bydgoszcz  
2018-04-15
(17:00:00)
Chemik Bydgoszcz 2 : 0Start Warlubie  
0000-00-00
(00:00:00)
Cuiavia Inowrocław 4 : 0Unia Janikowo  
0000-00-00
(00:00:00)
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1 : 6Orlęta Aleksandrów Kujawski  
0000-00-00
(00:00:00)
Lech Rypin 3 : 1Lider Włocławek  
Numer Kolejki - 23
2018-04-21
(15:00:00)
Start Warlubie 0 : 1Legia Chełmża  
0000-00-00
(00:00:00)
Lech Rypin 1 : 0Notecianka Pakość  
0000-00-00
(00:00:00)
Lider Włocławek 3 : 0Naprzód Jabłonowo Pomorskie  
0000-00-00
(00:00:00)
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 : 1Kujawianka Izbica Kujawska  
0000-00-00
(00:00:00)
Sokół Radomin 2 : 3Cuiavia Inowrocław  
0000-00-00
(00:00:00)
Unia Janikowo 1 : 1Chemik Bydgoszcz  
0000-00-00
(00:00:00)
Polonia Bydgoszcz 0 : 0Chełminianka Chełmno  
0000-00-00
(00:00:00)
Wisła Nowe 1 : 1Sparta Brodnica  
0000-00-00
(00:00:00)
Pogoń Mogilno 0 : 5Kujawiak Kowal  
Numer Kolejki - 24
0000-00-00
(00:00:00)
Sokół Radomin - : -Chemik Bydgoszcz  
0000-00-00
(00:00:00)
Notecianka Pakość - : -Pogoń Mogilno  
0000-00-00
(00:00:00)
Kujawiak Kowal - : -Wisła Nowe  
0000-00-00
(00:00:00)
Sparta Brodnica - : -Polonia Bydgoszcz  
2018-04-28
(13:30:00)
Chełminianka Chełmno - : -Start Warlubie  
0000-00-00
(00:00:00)
Legia Chełmża - : -Unia Janikowo  
0000-00-00
(00:00:00)
Cuiavia Inowrocław - : -Orlęta Aleksandrów Kujawski  
0000-00-00
(00:00:00)
Kujawianka Izbica Kujawska - : -Lider Włocławek  
0000-00-00
(00:00:00)
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - : -Lech Rypin  
herb klubu Tabela Ligowa IV liga
1  Kujawianka Izbica Kujawska54p.
2  Chemik Bydgoszcz54p.
3  Polonia Bydgoszcz47p.
4  Pogoń Mogilno38p.
5  Lech Rypin36p.
6  Notecianka Pakość35p.
7  Sparta Brodnica34p.
8  Orlęta Aleksandrów Kujawski31p.
9  Lider Włocławek30p.
10  Unia Janikowo29p.
11  Start Warlubie29p.
12  Wisła Nowe28p.
13  Legia Chełmża27p.
14  Sokół Radomin23p.
15  Chełminianka Chełmno23p.
16  Cuiavia Inowrocław20p.
17  Kujawiak Kowal20p.
18  Naprzód Jabłonowo Pomorskie10p.
herb klubu Wyniki ostatniej kolejki:
Numer Kolejki - 23
2018-04-21
(15:00:00)
Start Warlubie 0 : 1Legia Chełmża  
0000-00-00
(00:00:00)
Lech Rypin 1 : 0Notecianka Pakość  
0000-00-00
(00:00:00)
Lider Włocławek 3 : 0Naprzód Jabłonowo Pomorskie  
0000-00-00
(00:00:00)
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 : 1Kujawianka Izbica Kujawska  
0000-00-00
(00:00:00)
Sokół Radomin 2 : 3Cuiavia Inowrocław  
0000-00-00
(00:00:00)
Unia Janikowo 1 : 1Chemik Bydgoszcz  
0000-00-00
(00:00:00)
Polonia Bydgoszcz 0 : 0Chełminianka Chełmno  
0000-00-00
(00:00:00)
Wisła Nowe 1 : 1Sparta Brodnica  
0000-00-00
(00:00:00)
Pogoń Mogilno 0 : 5Kujawiak Kowal  
herb klubu Mecze następnej kolejki:
Numer Kolejki - 24
0000-00-00
(00:00:00)
Sokół Radomin - : -Chemik Bydgoszcz  
0000-00-00
(00:00:00)
Notecianka Pakość - : -Pogoń Mogilno  
0000-00-00
(00:00:00)
Kujawiak Kowal - : -Wisła Nowe  
0000-00-00
(00:00:00)
Sparta Brodnica - : -Polonia Bydgoszcz  
2018-04-28
(13:30:00)
Chełminianka Chełmno - : -Start Warlubie  
0000-00-00
(00:00:00)
Legia Chełmża - : -Unia Janikowo  
0000-00-00
(00:00:00)
Cuiavia Inowrocław - : -Orlęta Aleksandrów Kujawski  
0000-00-00
(00:00:00)
Kujawianka Izbica Kujawska - : -Lider Włocławek  
0000-00-00
(00:00:00)
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - : -Lech Rypin  
Start TV
START Warlubie - UNIA Solec Kujawski r.jesienna 2014-15
START Warlubie - LECH II Poznań runda jesienna sez.2014-15
Chełminianka Chełmno-Start Warlubie
<== Więcej filmów
liczniklicznikliczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik
GLZS Start Warlubie, Wszystkie Prawa Zastrzeżone, (2013)